"قسم خورده ایم که بهترین ها را ارائه دهیم تا شاهد موفقیت همۀ شما عزیزان باشیم"

موسسه سری عمران در راستای ارائه خدمات خود برای موفقیت هرچه بیشتر شما عزیزان، اقدام به راه اندازی طرح مشاورۀ تخصصی، پرسش و پاسخ و رفع اشکال تخصصی در کلیه دروس می نماید. در این طرح که به صورت اینترنتی و از طریق تالار گفتگوی سایت سری عمران راه اندازی شده است، اساتید مجرب موسسه، مولفین کتاب ها و مشاوران (که از دانشجویان ممتاز هستند) به صورت کاملا رایگان پاسخگوی سوالات و اشکالات شما عزیزان خواهند بود.

برای استفاده از این خدمت نوین که در بخش تالار گفتگو راه اندازی شده است، لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

- هر یک از اساتید در روزهای مشخصی از هفته به بخش مربوط به خود، مراجعه نموده و پس از مشاهدۀ سوالات شما عزیزان، پاسخ مناسب آن را ارائه خواهند نمود. لذا شما می توانید با مشاهدۀ برنامۀ زمان بندی ارائه شده از سوی اساتید و مشاورین، در روز مشخص شده پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. 

- برای هر یک از دروس و نیز برای بحث مشاوره و برنامه ریزی، قسمت مخصوصی در نظر گرفته شده است. لذا تقاضا داریم که:

  اولا سوالات هر بخش را در قسمت مربوط به همان بخش مطرح کنید. مثلا از طرح سوال تحلیل سازه در بخش رفع اشکال سازه های فولادی و یا موارد مشابه جداً خودداری نمایید!

  ثانیا از طرح موضوعات مشابه و جدید پرهیز نمایید. برای مطرح نمودن سوال خود، پس از مراجعه به موضوع مربوطه، از دکمۀ "پرسیدن سوال" و یا "نقل قول" استفاده نمایید.

در ادامه، برنامۀ زمان بندی ارائه شده توسط اساتید و مشاورین موسسه در قالب یک جدول نشان داده شده است.

 

لازم است در انتها از اساتید و مشاورین موسسه که بدون هیچ توقعی و فقط با هدف کمک به شما عزیزان، در این طرح ما را یاری نموده اند، کمال تشکر و قدردانی را داشته باشیم.

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران