معرفی بستۀ جامع آزمون کارشناسی ارشد 

اگر داوطلب آزمون کارشناسی ارشد هستید و تمایل دارید از بیشترین تخفیف جهت خرید کتاب های ویژۀ این آزمون برخوردار شوید ما بستۀ جامع کتاب های آزمون کارشناسی ارشد را به شما پیشنهاد می کنیم. بسته جامع، مزایای ویژه ای نیز علاوه بر تخفیف ذکر شده دارد.

با خرید این بسته شما می توانید:

1- کلیۀ کتابهای داخل بسته جامع (که شامل تمامی کتاب های درسنامه محور کنکور کارشناسی ارشد، کتاب های سری عمومی ارشد و کتاب های مجموعه سوالات و پاسخ های تشریحی کنکورهای سراسری می باشد) را با 20% تخفیف ویژه خریداری کنید. یعنی به زبان ساده تر از 20 عنوان کتاب داخل این بسته، تقریبا 4 کتاب برای شما رایگان خواهد بود!

2- از Username و Password ورود به تالار گفتگوی سایت سری عمران، جهت رفع اشکال تخصصی رایگان کلیۀ دروس آزمون کارشناسی ارشد بهره مند می شوید.

توضیح بیشتر: طرح رفع اشکال تخصصی به صورت اینترنتی در تالار گفتگوی سایت سری عمران انجام می شود. در این طرح شما سوالات خود را در قسمت مربوطه مطرح می کنید. سپس اساتید و مولفین کتاب های سری عمران طی یک برنامۀ هفتگی و در روز مشخصی به سوالات شما و سایر دوستان عزیز پاسخ خواهند داد. در ادامه چگونگی استفاده از این خدمات را برای شما شرح می دهیم.

 

روش استفاده از اکانت کاربری جهت رفع اشکال تخصصی در تالار گفتگو

برای استفاده از اکانت کاربری خود (Username و Password که از طرف موسسه برای شما ایجاد می شود) لازم است مراحل بسیار ساده زیر را انجام دهید:

- در منوی سبز رنگ سمت راست سایت به قسمت تالار گفتگو مراجعه و سپس بر روی آرم تالار گفتگوی مورد نظر خود کلیک نمایید.

- در تالار گفتگو،در نوار سبز رنگ بالا، گزینه ورود را انتخاب نمایید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را (که موسسه به شما داده است) وارد کرده و پس از مطالعه موضوع اجباری، به بخش "اطلاعات صفحۀ شخصی" در نوار سبز بالای انجمن بروید.

- از آنجا به قسمت "ویرایش مشخصات" در ستون کناری سمت راست مراجعه نمایید.

- سپس موارد موجود در قسمت های "اطلاعات ضروری" و "اطلاعات اضافی" شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، شماره شناسنامه و کد ملی را با دقت تکمیل نمایید.