joomla template

اخبار سری عمران

سری عمران

تغییر در فرآیند ارسال کتابهای نظام مهندسی

مهندسین گرامی

پس از انتشار سری کتابهای نسل جدید آزمون نظام مهندسی، با استقبال بسیار گسترده شما عزیزان مواجه شدیم. با توجه به نزدیک شدن به آزمون نظام مهندسی و درخواست بسیاری از شما دوستان مبنی بر تسریع در ارسال کتابها، تصمیم گرفتیم که به مدت 2 هفته (یعنی تا تاریخ 93/2/14) تمامی کتابهای آزمون نظام مهندسی را با پست پیشتاز برای شما ارسال نماییم. بدین ترتیب کتابهای خریداری شده حداکثر پس از 48-72 ساعت، در سرتاسر کشور به دست شما خواهد رسید. به همین سبب طی این 2 هفته، هزینه ارسال محصولات با تغییر اندکی مواجه شده و از 7000 تومان به 9000 تومان افزایش می یابد. البته موسسه سری عمران بخش عمده ای از هزینه مازاد ناشی از ارسال با پست پیشتاز را خود تقبل خواهد نمود.

لازم به ذکر است ارسال کتابها با پست پیشتاز، فقط مربوط به کتابهای نظام مهندسی بوده و کتابهای آزمون کارشناسی ارشد با همان پست معمولی ارسال می شوند. همچنین در صورتیکه ساکن تهران هستید، کتابها در همان روز (نهایتا پس از 24 ساعت) به شما تحویل داده خواهد شد.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانواده بزرگ سری عمران     

کتاب سازه های فولادی نظام مهندسی نیز منتشر شد

مهندسین عزیز

کتاب سازه های فولادی از مجموعه کتابهای نظام مهندسی سری عمران نیز منتشر گردید. این کتاب منطبق بر آخرین تغییرات آیین نامه ای (مبحث دهم) می باشد. به طوریکه علاوه بر ارائه درسنامه روان و مفید، تفسیر بسیار مناسبی از آیین نامه مذکور به حساب می آید و تمامی نیازهای داوطلبان آزمون نظام مهندسی را نیز پوشش می دهد. همچنین تمامی تمرین ها و تست های کتاب نیز به صورت تشریحی و براساس آیین نامه جدید پاسخ داده شده اند.

شما عزیزان می توانید برای تهیه این کتاب، به فروشگاه اینترنتی سایت مراجعه نمایید.

اطلاعیه های بعدی در مورد انتشار سایر کتابهای سری نظام مهندسی، از طریق سایت موسسه و در اسرع وقت به سمع نظر شما عزیزان خواهد رسید. با ما همراه باشید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانواده بزرگ سری عمران

کتاب بانک آزمونهای نظارت هم منتشر شد

قابل توجه شما دوستان و مهندسین عزیز

کتاب بانک آزمون های نظارت سری عمران نیز منتشر شد. این کتاب که مطابق با آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی و آیین نامه های ساختمانی می باشد، حاوی پاسخنامه ای کاملا تشریحی بوده و آزمون آذر ماه 92 نیز در آن قرار گرفته است. کتاب مذکور هم اکنون در فروشگاه اینترنتی سری عمران، قسمت کتابهای نظام مهندسی قرار گرفته است و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت، آن را تهیه نمایید.

توجه: سایر کتابهای سری نظام مهندسی نیز به زودی منتشر می شوند که اخبار انتشار آنها در اسرع وقت و از طریق وب سایت موسسه به اطلاع شما خواهد رسید. با ما همراه باشید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

کتاب سازه های بتنی سری نظام مهندسی منتشر شد

دوستان گرامی

کتاب سازه های بتنی از سری کتابهای ویژۀ آزمون نظام مهندسی سری عمران منتشر گردید. این کتاب شامل آخرین تغییرات آیین نامه ای و همچنین سوالات آخرین آزمونهای برگزار شده با پاسخنامۀ کاملا تشریحی می باشد. کتاب مذکور هم اکنون در فروشگاه اینترنتی سری عمران، قسمت کتابهای نظام مهندسی قرار گرفته است و شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سایت، آن را تهیه نمایید.

توجه: سایر کتابهای سری نظام مهندسی نیز به زودی منتشر می شوند که اخبار انتشار آنها در اسرع وقت و از طریق وب سایت موسسه به اطلاع شما خواهد رسید. با ما همراه باشید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران
 

آخرین اخبار از کتابهای نظام مهندسی

مهندسین گرامی و داوطلبان آزمون نظام مهندسی

به اطلاع شما عزیزان میرسانیم کتابهای چاپ جدید نظام مهندسی سری عمران، از ابتدای هفته آینده منتشر خواهند شد. بر این اساس کتابهای سازه های فولادی، سازه های بتنی و بانک آزمون های نظارت از روز شنبه بر روی سایت سری عمران و در قسمت فروشگاه اینترنتی قرار خواهند گرفت تا شما عزیزان بتوانید نسبت به تهیه کتابهای مورد نظر خود اقدام نمایید.

لازم بذکر است موسسه سری عمران به علت تاخیر چند روزه در چاپ کتابها (که ناشی از مشکلات پیش آمده در فرایند چاپ می باشد) از همه شما دوستان عزیز کمال عذرخواهی را به عمل می آورد.

 

مطالب بیشتر...

صفحه 1 از 28

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

نظر سنجی 5: درخواست شما از سری عمران

شما انتظار فعالیت موسسه سری عمران در کدامیک از زمینه های زیر را دارید؟

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز27
mod_vvisit_counterدیروز1706
mod_vvisit_counterاین هفته8187
mod_vvisit_counterهفته گذشته13890
mod_vvisit_counterاین ماه40988
mod_vvisit_counterماه گذشته48773
mod_vvisit_counterکل بازدیدها872561

در 20 دقیقه گذشته : 23
آی پی شما : 67.202.4.225
,
امروز : 04 ارديبهشت 1393