سری عمران
سری عمران، حامی کنفرانس دانشجویی مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه صنعتی امیرکبیر مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان و مهندسین گرامی

موسسۀ انتشاراتی سری عمران به عنوان تخصصی ترین انتشارات در زمینه های مختلف این رشته، توانسته است رضایت خیل کثیری از جامعۀ مهندسین عمران (در زمینه های آزمون کارشناسی ارشد، آزمون نظام مهندسی و کاربرد نرم افزار در مهندسی عمران) را جلب نماید. در ادامۀ فعالیت های تخصصی خود و به منظور برقراری ارتباط هرچه بیشتر و بهتر با دانشگاه های برتر کشور و نیز در راستای حمایت از فعالیت های علمی - پژوهشی در رشتۀ مهندسی عمران، بدین وسیله به اطلاع می رسانیم که موسسۀ انتشاراتی سری عمران اسپانسر مالی برگزاری برخی همایش ها، کنفرانس ها و سمینارها در دانشگاه های برتر کشور خواهد بود. همچنین گروه تالیف کتاب های زیر ذره بین موسسۀ سری عمران (آقایان دکتر آهنگر، دکتر حیدری، دکتر کامرانی راد و ...) نیز به عنوان نمایندگان موسسۀ سری عمران، در این همایش ها حضور خواهند داشت. در این مطلب تصاویر مربوطبه حاشیۀ کنفرانس دانشجویی مهندسی عمران و محیط زیست که در دانشگاه امیرکبیر برگزار گردید، نمایش داده شده است که آقایان دکتر محسن حیدری و دکتر رضا کامرانی راد (از مولفین مجموعه کتاب های زیر ذره بین و نرم افزار موسسۀ سری عمران) در حال پاسخ گویی به سوالات برخی دانشجویان عزیز می باشند.

 

 

اخبار سایر سمینار ها، همایش ها و کنفرانس ها از طریق سایت سری عمران اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 
تشکیل کلاس های روز چهارشنبه (اربعین حسینی) در دانشگاه خواجه نصیر مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه دانشجویان عزیز حاضر در کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد دورۀ پاییز

کلاس های راهسازی و روسازی راه و همچنین مکانیک سیالات و هیدرولیک در روز چهارشنبه (مصادف با اربعین حسینی) تشکیل می شوند. البته محل تشکیل کلاس های مذکور، فقط در این هفته در دانشکدۀ مکانیک دانشگاه خواجه نصیر خواهد بود. کروکی این دانشکده در تصویر زیر نمایش داده شده است. لازم بذکر است این دو کلاس دقیقا طبق همان برنامۀ هفته های قبلی شروع شده و خاتمه می یابند.

 

alt

 
خبرهایی پیرامون پرتال آزمون های آزمایشی 5+1 مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه دانشجویان عزیز و داوطلبان آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران

تاکنون پرونده های بسیاری از شما دوستان گرامی وارد پرتال آزمون های موسسه شده است. البته با توجه به مشکل داشتن (ناقص بودن!) پرونده های تعدادی از دانشجویان، پرتال آزمون ها با 1 روز تاخیر و در تاریخ 10 آذر ماه راه اندازی خواهد شد که لازم می دانیم بابت این تاخیر، صمیمانه از شما پوزش بطلبیم.

توجه مهم: کارت ورود به جلسۀ داوطلبانی که آزمون های حضوری را ثبت نام کرده اند، از صبح روز یکشنبه مورخ 15 آذر بر روی پرتال شخصی هر یک از داوطلبان قرار خواهد گرفت.

 

با ما همراه باشید تا از اخبار آزمون ها مطلع شوید

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
نکاتی در خصوص اولین آزمون آزمایشی سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین گرامی و داوطلبان آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران

اولین آزمون آزمایشی شما یعنی آزمون 1/3 اول مطالب، در تاریخ 20 آذر 94 برگزار خواهد شد. این آزمون در شهر تهران و همچنین شهر های اصفهان، مشهد، تبریز، رشت و بابل و در دانشگاه بین الملل امام خمینی (ره) قزوین به صورت حضوری و در سرتاسر کشور به صورت اینترنتی (آنلاین) برگزار خواهد شد.

 

بودجه بندی آزمون 1/3 اول مطالب به صورت درس به درس

 

نکاتی در مورد چگونگی حضور در آزمون آزمایشی 1/3 اول مطالب

- آزمون راس ساعت 14:30 در تمامی حوزه ها آغاز می شود. لازم بذکر است درب محل برگزاری آزمون در ساعت 14 بسته خواهد شد.

- دانشجویان گرامی لطفا و حتما کارت ورود به جلسه آزمون را همراه خود داشته باشید. چرا که بدون ارائۀ این کارت، امکان ورود به حوزۀ امتحانی را به هیچ وجه نخواهید داشت.

- با توجه به آنکه استفاده از هرگونه کتاب، جزوه، دست نوشته، تلفن همراه و ماشین حساب در جلسۀ آزمون، ممنوع است لطفا از به همراه آوردن این وسایل خودداری نمایید.

- توجه داشته باشید که بهتر است 2-3 عدد مداد نرم، مدادتراش مناسب و پاک کن همراه خود داشته باشید تا بتوانید گزینه های صحیح را در پاسخنامۀ آزمون وارد کنید.

- دفترچه پاسخنامۀ تشریحی، بلافاصله پس از اتمام آزمون در اختیار داوطلبان عزیز قرار خواهد گرفت. لازم بذکر است این دفترچه قبل از اتمام آزمون به هیچ یک از عزیزان تحویل داده نمی شود.

- از دانشجویان عزیز تقاضا داریم شئونات اسلامی را برای حضور در حوزه های امتحانی رعایت نمایند. خواهران محترم حتما با پوشش مقنعه در جلسۀ آزمون حاضر شوند.

 

نکاتی در مورد پرتال اختصاصی آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران

همانطور که پیش از این نیز به اطلاع شما رسانده بودیم، پس از ثبت اطلاعات دانشجویان عزیز در سامانۀ ثبت نام آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران، از روز 5 الی 8 آذر ماه، اطلاعات لازم (یوزر نیم و پسورد) برای ورود به پرتال اختصاصی این آزمون ها، از طریق سامانۀ پیامک و ایمیل، برای داوطلبان عزیز ارسال خواهد شد. لطفا در این خصوص به موارد مهم زیر توجه داشته باشید:

1- مدارک برخی از داوطلبان گرامی ناقص می باشد (مثلا هنوز عکس یا اسکن کارت ملی خود را به موسسه  تحویل نداده یا ایمیل نکرده اند!) که در این صورت، پیامک و ایمیل نقص مدرک برای آنها ارسال می شود. این عزیزان تا پایان ساعت اداری (یعنی 17 بعد از ظهر) روز سه شنبه 10 آذر ماه فرصت دارند تا نقص مدرک خود را برطرف نمایند و در این صورت، اطلاعات ورود به پرتال، برای آنها ارسال خواهد شد. پس از این زمان موسسه هیچ مسئولیتی را در خصوص این داوطلبان به عهده نخواهد داشت!

2- ممکن است برخی داوطلبان گرامی، ایمیل ثبت نامی خود (یا اطلاعات ورود به ایمیل) را فراموش کرده و همچنین پیامک های تبلیغاتی تلفن همراه خود را قطع کرده باشند و در نتیجه پیامک و یا ایمیل موسسه را دریافت نکنند. چنانچه تا تاریخ 8 آذر ماه، به هر دلیلی ایمیل یا پیامکی از موسسه دریافت نکردید، در روز های دوشنبه و سه شنبه (یعنی 9 و 10 آذر ماه) با دفتر موسسه تماس گرفته و با ارائۀ نام، نام خانوادگی و کد ملی خود، وضعیت ثبت نام را پیگیری کنید. توجه داشته باشید که پس از پایان ساعت اداری روز سه شنبه (یعنی پس از ساعت 17) موسسه هیچ مسئولیتی را در خصوص این داوطلبان به عهده نخواهد داشت!

3- ممکن است ایمیل ارسالی از سوی موسسه به پوشۀ Spam شما وارد شده باشد. پس لطفا این قسمت را نیز بررسی نمایید.

 

عمران در تخصص ماست

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
شروع کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین گرامی و داوطلبان آزمون نظام مهندسی

با توجه به زمان برگزاری آزمون های نظام مهندسی در 29 و 30 بهمن ماه، کلاس های آمادگی این آزمون در موسسۀ سری عمران، از روزهای پایانی همین هفته آغاز می شود. بدین ترتیب که کلاس های آمادگی آزمون نظارت از روز چهارشنبه (مورخ 4 آذر ماه) و کلاس های آمادگی آزمون محاسبات از روز پنجشنبه (مورخ 5 آذر ماه) شروع خواهند شد. محل تشکیل کلاس های این دوره دانشکدۀ مکانیک دانشگاه خواجه نصیر (واقع در محدودۀ میدان ونک) می باشد که کروکی این دانشکده در تصویر زیر نشان داده شده است.

alt

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 44