قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی 4 اسفند 1396

 

همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما مهندسین عزیز رسیده بود ، آزمون آزمایشی کارشناسی رسمی موسسه سری عمران روز جمعه 4 اسفند ، ساعت 10 صبح به صورت حضوری در تهران و اینترنتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد .

داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که دستورالعمل برگزاری آزمون به صورت زیر می ­باشد. بنابراین خواهشمندیم این دستورالعمل را به طور کامل مطالعه نموده تا در فرآیند برگزاری آزمون شما مشکلی بوجود نیاید .

با توجه به نحوه برگزاری آزمون ( حضوری یا اینترنتی ) به نکات مربوطه دقت فرمایید :

الف - آزمون حضوری :

داوطلبین شرکت در آزمون حضوری به نکات زیر توجه نمایید :

1- این آزمون در تهران و راس ساعت 10 صبح در محل میدان انقلاب-کارگر شمالی-بالاتر از چهارراه جلال آل احمد-دانشکده فنی دانشگاه تهران -دانشکده مکانیک جدید برگزار خواهد شد که کروکی محل برگزاری را در زیر مشاهده می کنید.2- باتوجه به شروع آزمون در ساعت 10 صبح از کلیه داوطلبان خواهشمندیم، در ساعت 9:30 در محل برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

3- جهت هماهنگی بهتر و تسریع در انجام فرآیند آزمون از داوطلبین عزیز خواهشمندیم یک کارت شناسایی عکس دار همراه خود داشته باشند .

4- همراه داشتن هر نوع کتاب ، جزوه و آیین نامه در جلسه آزمون ممنوع بوده، ولی می­ توانید از یک ماشین حساب ساده استفاده نمایید.

5- از داوطلبین عزیز خواهشمندیم از آوردن هرنوع دستگاه الکترونیکی و وسیله های ارتباطی ( مانند تلفن همراه ، تبلت ، ساعت هوشمند و ... ) در جلسه آزمون به صورت روشن و یا خاموش خودداری نمایند .

6- تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به سوالات مشابه آزمون اصلی 60 سوال و 120 دقیقه (2 ساعت) می ­باشد که از ساعت 10 صبح آغاز و در ساعت 12 به پایان خواهد رسید .

7- به منظور پرکردن گزینه های صحیح حتما از مداد مشکی نرم و پررنگ استفاده نمایید .
8- دفترچه پاسخنامه تشریحی آزمون بلافاصله پس از پایان آزمون به داوطلب تحویل داده خواهد شد.
9- کارنامه داوطلبین آزمون فردای همان روز (شنبه 5 اسفند ماه) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب می­ تواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید.

مشاهده کارنامه


ب - آزمون اینترنتی :

داوطلبین شرکت در آزمون اینترنتی لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

1- این آزمون همزمان با آزمون اصلی و راس ساعت 10 صبح روز جمعه 4 اسفند ماه آغاز خواهد شد. بدیهی است داوطلبین عزیز شرکت کننده در این آزمون باید در تارخ فوق و در ساعت برگزاری فرآیند آزمون به اینترنت دسترسی داشته باشند تا بتوانند سوالات خود را مشاهده و نسبت به پاسخگویی آن اقدام نمایند .

2- فرآیند آزمون اینترنتی به این صورت خواهد بود که داوطلب با وارد کردن username و password داده شده از طرف موسسه، از طریق لینک زیر وارد پرتال خود شده و دفترچه سوالات آزمون را دریافت می نماید. در این مرحله شما می توانید فایل pdf دفترچه را دانلود نمایید و سپس به صورت آفلاین نسبت به حل سوالات اقدام نمایید. همچنین پاسخبرگ آزمون در پرتال موجود می باشد که داوطلب می تواند به صورت آفلاین آن را پر کرده و در نهایت و در پایان آزمون با اتصال مجدد به اینترنت پاسخبرگ را ارسال نماید.

شرکت در آزمون اینترنتیتذکر مهم1 :

داوطلبین آزمون اینترنتی لطفا توجه داشته باشید که هنگام ورود به پرتال فقط از username و password ارسالی از طرف موسسه استفاده نمایند و از شماره شناسنامه خود استفاده نکنید.

 

تذکر مهم 2:

مهندسین عزیز توجه داشته باشید که پس از ورود به صفحه آزمون اینترنتی باید جهت شرکت در آزمون از منوی آزمون ها، آزمون آنلاین شماره 1 که مربوط به آزمون کارشناسی رسمی می باشد را انتخاب و نسبت به شرکت در آن اقدام نمایید.

3- مدت زمان پاسخگویی به سوالات برای آزمون اینترنتی نیز 120 دقیقه (2 ساعت) می باشد که از ساعت 10 صبح آغاز و در ساعت 12 به پایان خواهد رسید ، اما به منظور درنظر گرفتن مشکلات احتمالی اتصال به اینترنت و سایر موارد، داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که تا ساعت 12:30 مهلت دارند تا پاسخبرگ خود را از طریق اینترنت ارسال نمایند .

4- کارنامه داوطلبین آزمون، فردای همان روز (شنبه 5 اسفند ماه) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب می تواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

مشاهده کارنامه
با آرزوی موفقیت در آزمون اصلی

موسسه سری عمران

 

قابل توجه داوطلبان آزمون كارشناسى رسمى

با توجه به نزديك شدن به تاريخ آزمون، موسسه سرى عمران در نظر دارد كليه كتابهاى "نگاه حرفه اى به آزمون كارشناسى رسمى" را كه از اين به بعد سفارش داده مى شوند، در اولين فرصت به دست شما عزيزان برساند تا بتوانيد در مدت زمان باقى مانده تا آزمون، بيشترين استفاده را از كتاب ببريد.

بر همين اساس از روز سه شنبه ١ اسفند، سفارش كليه عزيزانى كه كتاب "نگاه حرفه اى به آزمون كارشناسى رسمى" سرى عمران را خريدارى مى نمايند، با پست هوايى (سريعترين راه ارسال) به تمام نقاط كشور فرستاده خواهد شد و شما مى توانيد فقط يك روز بعد از خريد كتاب، آن را تحويل گرفته و مطالعه نماييد.

توجه ١: لطفا جهت استفاده از اين خدمات، در مرحله انتخاب روش ارسال، گزينه "پست پيشتاز" را انتخاب كنيد.

توجه ٢: به منظور استفاده از خدمات ارسال يك روزه كتاب با پست هوایی، لطفا فقط در سفارش خود، كتاب نگاه حرفه اى به آزمون كارشناسى رسمى را ثبت كنيد. و اگر قصد خريد كتابهاى ديگرى را نيز داريد، لطفا در سفارشى جداگانه آنها را ثبت نماييد.

توجه ٣: چاپ دوم كتاب نگاه حرفه اى نيز رو به اتمام مى باشد. چنانچه قصد خريد كتاب را داريد، سريعتر اقدام نماييد و يك روز پس از ثبت سفارش، آن را تحويل بگيريد.

 

فروشگاه اینترنتی سری عمران - خرید کتاب نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی


با آرزوى موفقيت براى شما مهندسين عزيز


برگزاري پنجمین آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 97

 

بيشترين جامعه آماري، بالاترين كيفيت و برترين خدمات

 

در اتحاد قويترين مراكز تخصصي عمراني كشور

 

  

ضمن عرض خسته نباشيد به تمام داوطلبان محترم شركت كننده در آزمون، به اطلاع مي رساند كه پنجمین آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد عمران، مطابق با برنامه قبلي در مورخ جمعه 27 بهمن ماه راس ساعت 8 صبح، با حضور بيش از 3000 شركت­ كننده در تهران و شهرهاي تبريز، اصفهان، مشهد، شيراز، قزوين، بابل، كرمان، رشت، اراك، اردبيل، همدان، اروميه، اهواز، بجنورد، بروجرد ، بيرجند، ساري، سمنان، سنندج، شاهرود ، قم، بندرعباس، كرمانشاه، گرگان، خرم آباد، رفسنجان، زنجان، يزد، مهاباد و... به صورت حضوري و همچنين بصورت غير حضوري (اينترنتي) برگزار گرديد.


نتايج اين آزمون كمتر از 12 ساعت پس از برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ 27 بهمن ماه اعلام گرديد. با توجه به اينكه تعدادي از كارنامه هاي مربوط به داوطلبين غيرحضوري (اينترنتي) و برخي از شهرستان ها در آن منظور نگرديده است، نتايج نهايي تا روز يكشنبه 29 بهمن ماه اعلام خواهد شد كه با توجه به اضافه شدن نتايج داوطلبان باقيمانده، امكان تغيير رتبه وجود خواهد داشت.

شايان ذكر است كه، پاسخنامه تشريحي بلافاصله بعد از آزمون به داوطلبان تحويل داده شد. همچنين جلسه رفع اشكال توسط دكتر زرفام، در تهران بعد از آزمون برگزار گرديد.نكات مربوط به كارنامه صادر شده براي داوطلبان:

-تاثير معدل در رتبه لحاظ گرديده است.

 -منظور از بازه جمعيتي در كارنامه ، شهري است كه داوطلب در آن شهر آزمون داده است.

- در كارنامه هر داوطلب دو رتبه اعلام شده است، يكي با احتساب پاسخ هاي غلط (نمره منفي) و ديگري بدون آن.

- در اين كارنامه رتبه و نمره كلي داوطلب و همچنين درصد و رتبه در هر درس (با احتساب نمره منفي و بدون احتساب نمره منفي) به تفكيك اعلام شده است.

- در اين كارنامه "ميانگين درصد تمام داوطلبان شركت كننده كشوري" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -در اين كارنامه "ميانگين درصد داوطلبان برترآزمون" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -بالاترين درصد در هر درس در اين كارنامه قابل مشاهده مي باشد.

 -وضعيت كيفي داوطلب در هر درس و در كل آزمون مشخص شده است مثلا A مثبت، نشان دهنده بهترين وضعيت و D منفي، نشان دهنده بدترين وضعيت مي باشد.

 

جهت دريافت كارنامه اينجا را كليك كنيد

 

بعد از مشاهده كارنامه خود نه اميدوار شويد و نه نااميد! بلكه از هم اكنون به فكر برنامه ريزي براي آزمون 50% دوم (جمعه 18 اسفند ساعت 8 صبح) باشيد.

بودجه بندي و سرفصل آزمون هاي بعدي را نيز، ميتوانيد از منوي سمت راست سايت در قسمت (آزمون هاي آزمايشي كارشناسي ارشد) دريافت نماييد و يا اينجا را كليك كنيد.

براي دريافت مجله مشاوره اي 6+4 ويژه آزمون پنجم و تحليل دروس آزمون، به پرتال شخصي خود مراجعه نموده و يا اينجا را كليك نماييد.

در ادامه بخشي از كارنامه نفرات برتر  پنجمین آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 97 ارائه شده است:

 

نفر اول :نفر دوم : 

نفر سوم :نفر چهارم :نفر پنجم :

 

 

 
داوطلبان محترم در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پيشنهاد، بازبيني كارنامه، اشكالات علمي و تايپي سوالات و يا ثبت نام آزمون هاي آزمايشي 6+4 با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

88312527  -  88300474

09198136238

 در ادامه راه نيز همچنان با شما هستيم...

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون های ورود به حرفه مهندسی می رساند، نوبت بعدی آزمون های مربوط

پنجشنبه و جمعه 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 1397

برای کلیه رشته های مهندسی،شهرسازی_عمران_معماری_نقشه برداری_ تاسیسات مکانیکی_تاسیسات برقی و ترافیکی به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

قابل توجه متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی رسمی سال 96

طبق اعلام مرکز امور وکلاء و کارشناسان رسمی قوۀ قضاییه، آزمون کارشناسی رسمی این مرکز در روز جمعه 11 اسفند ماه در دو نوبت صبح و عصر به صورت غیر متمرکز برگزار می شود.

لازم به ذکر است که اطلاعیه های مربوط به زمان دریافت کارت ورود به جلسۀ آزمون، متعاقبا و از طریق آدرس اینترنتی http://www.judiciarybar.ir/ اعلام خواهد شد که ما نیز در اسرع وقت آن را به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

 

شما می توانید با یک برنامه ریزی حرفه ای و دقیق و مطالعه صحیح کتاب "نگاه حرفه ای به آزمون کارشناسی رسمی" در همین مدت زمان محدود خود را برای آزمون آماده کنید. جهت تهیۀ کتاب، از طریق لینک زیر به فروشگاه اینترنتی سایت مراجعه نمایید.

فروشگاه اینترنتی سری عمران

 

همچنین شما می توانید با شرکت در یک مرحله آزمون آزمایشی (ویژۀ آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه) و با مشاهده و حل سوالاتی مشابه با سوالات آزمون اصلی، میزان آمادگی خود را محک بزنید. (جهت ثبت نام در آزمون آزمایشی سری عمران، لطفا با دفتر موسسه تماس بگیرید 02188300474)

با آرزوی موفقیت برای همه مهندسین گرامی - سری عمران