سری عمران
برنامۀ کلاس های آمادگی آزمون های نظام مهندسی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین عزیز و داوطلبان آزمون نظام مهندسی

با توجه به برگزاری 2 آزمون نظام مهندسی در هر سال، پیش بینی می شود آزمون دوم سال 94 نیز در بهمن ماه برگزار خواهد شد. بر همین اساس موسسۀ سری عمران همچون دوره های قبل، کلاس های آمادگی این آزمون را طبق برنامۀ زیر برگزار می نماید:

 

 

 
توضیحاتی در خصوص ثبت نام آزمون های آزمایشی سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 95

ثبت نام آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران (3 آزمون مرحله ای و آزمون ویژۀ مباحث پرتکرار که شرکت در آنها کاملا رایگان می باشد) از روز شنبه 11 مهر آغاز خواهد شد. البته پیش از این اعلام کرده بودیم که ثبت نام این آزمون ها از طریق پرتال اختصاصی آزمون صورت می پذیرد، این پرتال در حال سپری نمودن مراحل پایانی بوده و در پایان همین ماه راه اندازی خواهد شد. به همین جهت ثبت نام آزمون های آزمایشی فوق از صبح روز شنبه مورخ 11 مهر، از طریق مراجعۀ حضوری و همچنین تماس تلفنی امکان پذیر می باشد. به منظور ثبت نام در آزمونهای آزمایشی 5+1 سری عمران، لازم است متقاضیان عزیز به نکات زیر توجه داشته باشند:

الف) ثبت نام حضوری

شما عزیزان می توانید با مراجعه به دفتر موسسۀ سری عمران، ضمن تکمیل نمودن فرم ثبت نام آزمون های آزمایشی، مدارک مورد نیاز را به مسئول مربوطه تحویل داده و ثبت نام خود را انجام دهید. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام عبارتند از:

1- کارت ملی و نسخۀ کپی از پشت و روی آن

2- کارنامۀ دانشگاهی که توسط دانشگاه مهر شده باشد. (در صورتیکه تهیۀ کارنامۀ دانشگاهی مهر شدۀ دانشگاه میسر نمی باشد، شما می توانید کارت دانشجویی به همراه یک نسخه کپی از آن و یا یک نامۀ اشتغال به تحصیل را همراه خود بیاورید.)

3- یک قطعه عکس 4*3

 

ب) ثبت نام تلفنی

شما عزیزان می توانید ضمن تماس با دفتر مرکزی موسسۀ سری عمران و ارائۀ اطلاعات لازم، فرم ثبت نام آزمون را تکمیل نمایید. پس از آن لازم است مدارک زیر را برای ما ایمیل نمایید:

1- اسکن پشت و روی کارت ملی

2- اسکن کارنامۀ دانشگاهی که توسط دانشگاه مهر شده باشد. (در صورتیکه تهیۀ کارنامۀ دانشگاهی مهر شدۀ دانشگاه میسر نمی باشد، شما می توانید اسکن کارت دانشجویی و یا یک نامۀ اشتغال به تحصیل را برای ما ارسال نمایید)

3- یک قطعه عکس 4*3

 

آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک فوق به شرح زیر است:

آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید

توجه داشته باشید که فرمت ایمیل ارسالی، باید به صورت زیر باشد:

موضوع ایمیل: نام و نام خانوادگی داوطلب

محتوی ایمیل: مدارک اسکن شدۀ مذکور به صورت فایل های پیوست شده

توجه مهم: ظرفیت شرکت کنندگان در آزمون های آزمایشی حضوری محدود بوده و به همین جهت توصیه می کنیم هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید. پس از تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده برای آزمون های حضوری، سایر عزیزان می توانند به صورت اینترنتی و از طریق پرتال اختصاصی آزمون های آزمایشی سری عمران، در آزمون ها شرکت نمایند.

بار دیگر این موضوع را یادآور می شویم که حضور در این 4 مرحله آزمون آزمایشی برای عموم دانشجویان کاملا رایگان بوده و مدارک فوق، صرفا جهت تشکیل پرتال شخصی هر دانشجو، تهیۀ برگۀ پاسخبرگ به نام شما، صدور کارنامه و ... مورد نیاز می باشد.

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

 
کلاس درس ریاضی 1 و 2 و معادلات دکتر معتقدی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان عزیز و گرامی

در پی درخواست بسیاری از شما عزیزان مبنی بر حضور جناب آقای دکتر معتقدی (یکی از با سابقه ترین اساتید در عرصۀ آزمون کارشناسی ارشد و همچنین ناظر علمی کتاب های ریاضی 1، 2 و معادلات دیفرانسیل موسسۀ سری عمران) در برنامه  کلاس های ترم پاییز، طی رایزنی های صورت گرفته با این استاد برجسته و با تجربه، کلاس های درس ریاضی عمومی 1 و 2 و همچنین درس معادلات دیفرانسیل موسسۀ سری عمران در ترم پاییز، توسط آقای دکتر معتقدی برگزار خواهند شد. لازم به ذکر است که کلاس های این استاد عزیز در موسسۀ سری عمران، فقط مختص دانشجویان رشتۀ مهندسی عمران می باشد که این موضوع در کلاس های هیچ موسسۀ دیگری نظیر نداشته است.

alt

 

 
علت رایگان شدن آزمون های آزمایشی 5+1 از زبان مدیر موسسه مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

همراهان همیشگی و دوستان عزیز

همانطور که در خبر قبلی منتشر شده بر روی سایت سری عمران گفته شده بود، موسسۀ سری عمران تصمیم گرفته است که تعدادی از مراحل آزمونهای آزمایشی 5+1 را برای کلیۀ داوطلبان گرامی به صورت کاملا رایگان برگزار نماید. اما شاید بسیاری از شما دانشجویان عزیز کنجکاو شده باشید که علت این تصمیم چیست و چه تاثیری بر روی کیفیت و جامعۀ آماری آزمون ها خواهد داشت. به همین منظور مصاحبه ای با آقای دکتر حسام شریفیان، مدیریت محترم موسسۀ انتشاراتی سری عمران ترتیب داده ایم تا شما دوستان گرامی با نقطه نظرات ایشان در مورد این تصمیم آشنا شوید. برای دریافت متن این مصاحبه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

مصاحبه با آقای دکتر حسام شریفیان (مدیریت محترم موسسۀ انتشاراتی سری عمران)

موضوع: اعلام رایگان بودن آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران

 
آزمون آزمایشی 5+1 سری عمران به صورت کاملا رایگان برگزار می شود مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه تمامی داوطلبان گرامی آزمون سراسری کارشناسی ارشد اردیبهشت سال 95

موسسۀ سری عمران ضمن انتشار این اطلاعیه اعلام می کند که شرکت در 4 مرحله از 6 مرحله آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران برای تمامی داوطلبان گرامی کاملا رایگان می باشد. بدین ترتیب که شما می توانید در 3 آزمون مرحله ای اول، دوم و سوم و نیز آزمون مباحث پرتکرار به صورت کاملا رایگان شرکت نمایید.

ثبت نام این آزمون ها از طریق پرتال اختصاصی طراحی شده برای آزمون های آزمایشی سری عمران انجام می گیرد. همچنین ثبت نام برای آزمون های مرحله ای و پرتکرار (که کاملا رایگان می باشند) از تاریخ 10 مهر ماه و ثبت نام برای آزمون های جامع نیز از تاریخ 20 بهمن ماه آغاز می گردد. لازم بذکر است این آزمون ها در شهر تهران به صورت حضوری و در سایر شهر های کشور به صورت اینترنتی (از طریق پرتال اختصاصی آزمون های آزمایشی سری عمران) برگزار می گردد. 

 

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 42