قابل توجه داوطلبین شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97

 فرصت طلایی جهت آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد

موسسه سری عمران مانند سنوات قبل و به منظور آمادگی دانشجویان عزیز جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد آزمون های آزمایشی کاملا استاندارد و منطبق بر کنکور را همراه با طراحی سوالات توسط برترین اساتید کنکور کشور ،همراه با تخفیفات زمانی ویژه به شرح جدول زیر برگزار میکند .
تذکر مهم : از دانشجویان گرامی تقاضا میشود تا به منظور بهره مندی از تخفیفات زمانی بیشتر ، هرچه زودتر نسبت به ثبت نام آزمون های فوق اقدام نمایند .

قابل توجه داوطلبین شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 97

 فرصت طلایی جهت آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد

موسسه سری عمران مانند سنوات قبل و به منظور آمادگی دانشجویان عزیز جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد دوره ویژه کلاس های تابستان را همراه با برترین اساتید کنکور کشور ، به شرح جدول زیر برگزار میکند .دانشجویان عزیز جهت انجام امور ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید :

021-88300474  و   02188312527 و  09198136238

مطابق دوره های گذشته و با توجه به احتمال برگزاری آزمون نظام مهندسی در شهریور ماه 1396 ، موسسه سری عمران برنامه کلاس های ویژه آمادگی آزمون نظام مهندسی را به شرح جداول زیر اعلام مینماید :
قابل توجه دانشجویان ، مهندسین و فارغ اتحصیلان عزیز

سی امین دورۀ نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از روز چهارشنبه مورخ 13 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا روز 23 همین ماه ادامه خواهد داشت. موسسۀ انتشاراتی سری عمران نیز همچون سال های اخیر در این نمایشگاه حضور داشته و جدیدترین کتاب ها و محصولات خود را با تخفیف ویژه به شما سروران گرامی تقدیم می نماید. 

غرفۀ انتشارات سری عمران در نمایشگاه کتاب سال 1396، در سالن 106 دانشگاهی - غرفۀ 200 می باشد که کروکی آن نیز در تصویر زیر نمایش داده شده است:

 


تصاویری از حضور بی نظیر و پرشور دانشجویان عزیز در غرفۀ سری عمران سال 95

 


محصولات موسسۀ سری عمران در نمایشگاه کتاب امسال و تخفیف های ویژۀ آنها عبارتند از:

- هر یک از کتاب های مجموعه های کارشناسی ارشد، نظام مهندسی و آموزش نرم افزار (به صورت تکی) با 12% تخفیف ویژه

- بسته های موضوعی سری عمران(شامل بستۀ سری عمومی ، بستۀ جامدات، بستۀ خاک و آب و بستۀ طراحی در زمینۀ آزمون کارشناسی ارشد و همچنین بستۀ ویژۀ آزمون محاسبات و بستۀ ویژۀ آزمون نظارت در زمینۀ آزمون های نظام مهندسی) هر یک با 15% تخفیف ویژه

- بستۀ جامع آزمون کارشناسی ارشد با 25% تخفیف ویژه

در ادامه برای اطلاع از جزئیات و محتوای هر یک از کتاب ها و بسته های آموزشی سری عمران بر روی لینک مورد نظرتان کلیک کنید.

مشاهدۀ جزئیات کتاب های ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد

مشاهدۀ جزئیات کتاب های ویژۀ آزمون نظام مهندسی

مشاهدۀ جزئیات کتاب های آموزش نرم افزار

مشاهدۀ محتویات بسته های موضوعی کارشناسی ارشد

مشاهدۀ محتویات بسته های موضوعی نظام مهندسی

مشاهدۀ محتویات بستۀ جامع کارشناسی ارشد

توجه: شما عزیزان می توانید علاوه بر مراجعه به غرفۀ سری عمران در نمایشگاه بین المللی کتاب، محصولات دلخواه خود را با همین تخفیف های ذکر شده با مراجعه به دفتر مرکزی موسسه و نیز از طریق فروشگاه اینترنتی سایت سری عمران تهیه نمایید. بدیهی است در صورتیکه خرید خود را از طریق فروشگاه اینترنتی انجام دهید، باید هزینۀ حمل و نقل محصول را نیز پرداخت نمایید. 

در نمایشگاه کتاب امسال آخرین چاپ تمامی کتاب های موسسۀ سری عمران عرضه خواهد شد. همچنین کتاب طراحی هندسی راه ها و خیابان ها (از مجموعه کتاب های زیر ذره بین) نیز به عنوان جدیدترین محصول موسسه ارائه می گردد.

لازم بذکر است که اساتید و مولفین موسسه سری عمران، امسال نیز در کنار شما عزیزان در نمایشگاه کتاب حضور یافته و پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود. 

 به امید دیدار شما دوستان همیشگی در محل غرفۀ سری عمران در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران


خانوادۀ بزرگ سری عمران


برگزاري دوازدهمين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 96

بيشترين جامعه آماري، بالاترين كيفيت و برترين خدمات

در اتحاد قويترين مراكز تخصصي عمراني كشور


 ضمن عرض خسته نباشيد به تمام داوطلبان محترم شركت كننده در آزمون، به اطلاع مي رساند كه دوازدهمين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد عمران، مطابق با برنامه قبلي در روز جمعه 1 اریبهشت ماه راس ساعت 8 صبح، با حضور بيش از 3500 شركت ­كننده در تهران و شهرهاي تبريز، اصفهان، مشهد، شيراز، اردبيل، رشت، اراك، اهواز، بابل، بجنورد، بندرعباس، بيرجند، خرم آباد، رفسنجان، زنجان، ساري، سمنان، سنندج، شاهرود، قزوين، قم، كرمان، كرمانشاه، گرگان، همدان، يزد، اردبيل، اروميه و... به صورت حضوري و همچنين بصورت غير حضوري (اينترنتي) برگزار گرديد.­­­نتايج اين آزمون در كمتر از 12 ساعت از برگزاري آزمون، اعلام گرديد. با توجه به اينكه تعدادي از كارنامه هاي داوطلبين غيرحضوري (اينترنتي) در آن منظور نگرديده است، نتايج نهايي تا روز يكشنبه اعلام خواهد شد كه با توجه به اضافه شدن نتايج داوطلبان باقيمانده، امكان تغيير رتبه وجود خواهد داشت.


شايان ذكر است كه، پاسخنامه تشريحي بعد از آزمون به داوطلبان تحويل داده شد. همچنين جلسه رفع اشكال و مشاوره ويژه هفته پاياني مانده به كنكور توسط دكتر زرفام، در تهران بعد از آزمون برگزار گرديد.

جهت دريافت كارنامه اينجا را كليك كنيد

 

 

نكات مربوط به كارنامه صادر شده براي داوطلبان :

  •  تاثير معدل در رتبه لحاظ گرديده است.
  • منظور از بازه جمعيتي در كارنامه شهري است كه داوطلب در آن شهر آزمون داده است.
  • دو رتبه براي داوطلبان اعلام شده است يكي با احتساب پاسخ هاي غلط (نمره منفي) و ديگري بدون آن می باشد .
  • در اين كارنامه رتبه و نمره كلي داوطلب و همچنين درصد و رتبه در هر درس (با احتساب نمره منفي و بدون احتساب نمره منفي) به تفكيك اعلام شده است.
  • در اين كارنامه "ميانگين درصد تمام داوطلبان شركت كننده كشوري" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.
  • در اين كارنامه "ميانگين درصد داوطلبان برترآزمون" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.
  • بالاترين درصد در هر درس در اين كارنامه قابل مشاهده مي باشد.
  • وضعيت كيفي داوطلب در هر درس و در كل آزمون مشخص شده است مثلا A مثبت، نشان دهنده بهترين وضعيت و  D منفي، نشان دهنده بدترين وضعيت مي باشد.

 

براي دريافت مجله مشاوره اي 8+4 ويژه آزمون جامع و تحليل دروس آزمون، به قسمت مركز دانلود پرتال شخصي خود مراجعه نموده و يا اينجا را كليك نماييد.

در ادامه بخشي از كارنامه نفرات برتر دوازدهمين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 96 ارائه شده است:

نفر اول :نفر دوم :نفر سوم :نفر چهارم :نفر پنجم :
           مقايسه ميانگين درصد و معدل 5 رتبه اول در دوازدهمين آزمون آزمايشي
داوطلبان محترم در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پيشنهاد، بازبيني كارنامه، اشكالات علمي و تايپي سوالات با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

09193578424  -  88312527  -  88300474 


با آرزوي موفقيت تمامي شما عزيزان در آزمون كارشناسي ارشد 96
                                   

   در ادامه راه نيز همچنان با شما هستيم...