بسمه تعالي

اطلاعيه ثبت ‌نام  آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي سال‌1395

 

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان، كاردان‌ها و معماران تجربي سال‌جاري مي‌رساند، آزمون‌هاي مذكور در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 11 و 12  شهریور ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز سه شنبه مورخ 94/04/01 در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز شنبه مورخ 94/04/12 ادامه خواهد داشت.
لازم بذكر است مهلت زماني تعيين شده به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. همچنين در آزمون‌هاي مذكور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگيري از تردد در فواصل طولاني بين‌شهري، در برخي از استان‌هاي كشور حوزه‌هاي امتحاني در شهرهاي جديد پيش‌بيني شده است كه داوطلبان مي‌توانند محل آزمون خود را در اين شهرها انتخاب نمايند.      

دفتر مقررات ملی ساختمان    

                                                                           

 

قابل توجه دانشجویان عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 1395

نتایج اولیۀ آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 1395 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

همچنین دفترچۀ راهنمای انتخاب رشتۀ این آزمون نیز از امروز (پنجشنبه 27 خرداد ماه) منتشر شده است که شما می توانید از طریق سایت سازمان سنجش، آن را دریافت و مطالعه نمایید.

انتخاب گرایش این آزمون نیز که اینترنتی است، از روز یکشنبه (30 خرداد ماه) آغاز شده و تا روز چهارشنبه (2 تیر ماه) ادامه خواهد داشت. برای مطالعۀ اطلاعیۀ سازمان سنجش در این خصوص، به لینک زیر مراجعه کنید:

اطلاعیۀ شمارۀ (2) سازمان سنجش در خصوص نتایج اولیۀ آزمون سراسری سال 95 و انتخاب رشته

همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود، اساتید و مشاورین موسسۀ سری عمران امسال نیز در محل موسسه حضور داشته و مشاورۀ تخصصی و خصوصی لازم برای انتخاب گرایش را، هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی به شما دانشجویان عزیز ارائه می دهند. برنامۀ حضور اساتید و مشاورین موسسه برای برگزاری جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش به شرح جدول زیر می باشد.

 

توجه مهم: این جلسات برای هر یک از دانشجویان به صورت خصوصی (تک نفره) برگزار می شود تا استاد یا مشاور محترم موسسه بتوانند دقیقا متناسب با شرایط هر شخص و علایق وی، بهترین انتخاب گرایش را انجام دهند. همچنین لازم است دانشجویان عزیز کارنامۀ آزمون را همراه خود داشته باشند.

 

نحوۀ ثبت نام برای جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش، دریافت وقت مشاوره و هزینۀ ثبت نام:

برای ثبت نام در جلسات مشاورۀ انتخاب گرایش (حضوری و یا تلفنی) لازم است به ترتیب زیر عمل کنید:

- با دفتر مرکزی موسسۀ سری عمران تماس بگیرید(02188300474) و با توجه به زمان هایی که هنوز خالی مانده اند، زمان جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش خصوصی خود را رزرو کنید.

- پس از آن هزینۀ جلسۀ مشاورۀ خود را به شمارۀ کارت 6833-4593-6915-6037 به نام حسام شریفیان جزه، واریز نمایید.

- سپس مجددا با دفتر مرکزی موسسه تماس گرفته و 4 رقم آخر کارت خود را به مسئول مربوطه اطلاع دهید تا جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش شما ثبت قطعی گردد.

تذکر (1): هزینۀ جلسات مشاورۀ تخصصی و خصوصی انتخاب گرایش سری عمران به شرح زیر است:

دانشجویان حاضر در کلاس های دوره های تابستان و یا پاییز سال 94 سری عمران (حتی 1 کلاس): 600,000 ریال

سایر دانشجویان: 1,000,000 ریال

لازم بذکر است که این هزینه برای مشاوره های حضوری و تلفنی یکسان می باشد. همچنین مدت زمان جلسۀ خصوصی هر یک از دانشجویان عزیز، 20-30 دقیقه می باشد. 

تذکر (2): دانشجویان عزیز توجه داشته باشید که پس از رزرو زمان جلسۀ مشاورۀ انتخاب گرایش خود، نهایتا 1 ساعت فرصت دارید که مجددا با دفتر موسسه تماس گرفته و 4 رقم آخر شماره کارت واریزی خود را اعلام کنید. تنها در این صورت است که جلسۀ مشاورۀ خصوصی شما ثبت قطعی می گردد. در غیر این صورت جلسۀ رزرو شدۀ شما کنسل خواهد شد!

تذکر (3): شما می توانید از هم اکنون برای دریافت وقت جهت مشاورۀ انتخاب گرایش خود، با دفتر مرکزی موسسه تماس بگیرید. همچنین با توجه به زمان محدود انتخاب گرایش، لازم است برای دریافت وقت مشاورۀ مناسب برای خود، هر چه سریعتر اقدام کنید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 

 

قابل توجه دانشجویان عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال 1395

طبق اطلاعیۀ منتشر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیۀ این آزمون (کارنامۀ داوطلبان به علاوۀ رتبه ها) از روز سه شنبه مورخ 25 خرداد ماه بر روی سایت این سازمان قرار خواهد گرفت. در ادامۀ این مطلب، اطلاعیۀ سازمان سنجش را برای شما قرار داده ایم.

همچنین به اطلاع شما می رسانیم موسسۀ سری عمران همچون سنوات گذشته، جلسات مشاورۀ تخصصی انتخاب رشته را برگزار می نماید. این جلسات تماما توسط اساتید و مشاورین مجرب موسسه و به صورت تک نفره(خصوصی) برای هر یک از دانشجویان برگزار می گردند که برنامۀ آنها به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور درباره اعلام نتایج اولیه آزمون ورودی تحصیلات تكمیلی (دوره‌های كارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1395

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما داوطلبان عزیز در ماه مبارك رمضان، بدین وسیله به اطلاع كلیه شركت كنندگان در آزمون ورودی تحصیلات تكمیلی (دوره‌های كارشناسی ارشد ناپیوسته) سال 1395 می‌رساند، نتایج اولیه آزمون مذكور در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 منتشر می‌گردد. لذا داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت علمی و رویت كارنامه نتیجه اولیه خود در تاریخ مذكور به سایت اینترنتی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. ضمناً داوطلبانی كه مطابق مندرجات كارنامه مجاز به انتخاب رشته می باشند لازم است از تاریخ 95/3/30 الی 95/4/2 نسبت به تكمیل فرم انتخاب رشته خود از طریق سایت سازمان اقدام نمایند. اطلاعیه تكمیلی این سازمان در خصوص اعلام نتیجه اولیه، انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته و نحوه انتخاب رشته داوطلبان همزمان با اعلام نتایج اولیه در روز سه‌شنبه مورخ 95/3/25 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر خواهد شد.

قابل توجه مهندسین گرامی و داوطلبان آزمون نظام مهندسی

کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی (محاسبات-نظارت) در موسسۀ سری عمران، از روزهای پایانی هفته آینده آغاز می شود. بدین ترتیب که کلاس های آمادگی آزمون نظارت از روز چهارشنبه (مورخ 19 خرداد ماه) و کلاس های آمادگی آزمون محاسبات از روز پنجشنبه (مورخ 20 خرداد ماه) شروع خواهند شد. محل تشکیل کلاس های این دوره دانشکدۀ مکانیک دانشگاه خواجه نصیر (واقع در محدودۀ میدان ونک) می باشد که کروکی این دانشکده در تصویر زیر نشان داده شده است.

قابل توجه مهندسین گرامی و داوطلبان آزمون نظام مهندسی

 شروع کلاس های آمادگی آزمون نظام مهدسی (محاسبات-نظارت) در موسسۀ سری عمران، از روزهای پایانی هفته آینده آغاز می شود. بدین ترتیب که کلاس های آمادگی آزمون نظارت از روز چهارشنبه (مورخ 19 خرداد ماه) و کلاس های آمادگی آزمون محاسبات از روز پنجشنبه (مورخ 20 خرداد ماه) شروع خواهند شد. محل تشکیل کلاس های این دوره دانشکدۀ مکانیک دانشگاه خواجه نصیر (واقع در محدودۀ میدان ونک) می باشد که کروکی این دانشکده در تصویر زیر نشان داده شده است.