همانطور که قبلا نیز به اطلاع شما مهندسین عزیز رسیده بود ، آزمون آزمایشی نظام مهندسی موسسه سری عمران ( ویژه آزمون محاسبات ) روز جمعه 13 اسفند ماه 1395 ، ساعت 9 صبح به صورت حضوری در تهران و اینترنتی در سراسر کشور برگزار خواهد شد .
داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که دستورالعمل برگزاری آزمون به صورت زیر میباشد . بنابراین خواهشمندیم این دستورالعمل را به طور کامل مطالعه نموده تا در فرآیند برگزاری آزمون شما مشکلی بوجود نیاید .
با توجه به نحوه برگزاری آزمون ( حضوری یا اینترنتی ) به نکات مربوطه دقت فرمایید :

1- آزمون حضوری : 

داوطلبین شرکت در آزمون حضوری به نکات زیر توجه نمایید :
1- این آزمون در تهران و راس ساعت 9 صبح در محل دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر (واقع در میدان ونک ، خیابان ملاصدرا ، خیابان پردیس) ، طبقه سوم ، کلاس 310  برگزار خواهد شد که کروکی محل برگزاری را در زیر مشاهده میکنید .


2- باتوجه به شروع آزمون در ساعت 9 صبح از کلیه داوطلبان خواهشمند است به منظور حضور به موقع در ابتدای آزمون ، نسبت به زمان بندی خود برای شرکت در آزمون و حضور در محل آزمون و پیداکردن محل دقیق خود در ساعت 8:30 دقت لازم را داشته باشند .
3- جهت هماهنگی بهتر و تسریع در انجام فرآیند آزمون از داوطلبین عزیز خواهشمند است یک کارت شناسایی عکس دار همراه خود داشته باشند .
4- همراه داشتن هر نوع کتاب ، جزوه و ماشین حساب های مهندسی در جلسه آزمون بلامانع بوده ولی انتقال و جابجا کردن آن بین افراد ممنوع میباشد.
5- از داوطلبین عزیز خواهشمند است از آوردن هرنوع دستگاه الکترونیکی و وسیله های ارتباطی ( مانند تلفن همراه ، تبلت ، ساعت هوشمند و ... ) در جلسه آزمون به صورت روشن و یا خاموش خودداری نمایند .
6- تعداد سوالات و زمان پاسخگویی به سوالات مشابه آزمون اصلی 60 سوال و 240 دقیقه ( 4 ساعت ) میباشد که از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 13 به پایان خواهد رسید .
7- به منظور پرکردن گزینه های صحیح حتما از مداد مشکی نرم و پررنگ استفاده نمایید .
8- دفترچه پاسخنامه تشریحی آزمون بلافاصله پس از پایان آزمون به داوطلب تحویل داده خواهد شد.
9- کارنامه داوطلبین آزمون فردای همان روز ( شنبه 14 اسفند ماه ) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب میتواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

                                                               مشاهده کارنامه


2- آزمون اینترنتی :

داوطلبین شرکت در آزمون اینترنتی به نکات زیر توجه نمایید :

1- این آزمون همزمان با آزمون اصلی و راس ساعت 9 صبح روز 13 اسفند ماه آغاز خواهد شد . بدیهی است داوطلبین عزیز شرکت کننده در این آزمون باید در تارخ فوق و در ساعت برگزاری فرآیند آزمون به اینترنت دسترسی داشته باشند تا بتوانند سوالات خود را مشاهده و نسبت به پاسخگویی آن اقدام نمایند .
2- فرآیند آزمون اینترنتی به این صورت خواهد بود که داوطلب با وارد کردن username و password داده شده از طرف موسسه ، از طریق لینک زیر وارد پرتال خود شده و دفترچه سوالات آزمون را دریافت می نماید . در این مرحله شما میتوانید فایل pdf دفترچه را دانلود نمایید و سپس به صورت آفلاین نسبت به حل سوالات اقدام نمایید. همچنین پاسخبرگ آزمون در پرتال موجود میباشد که داوطلب میتواند به صورت آفلاین آن را پر کرده و در نهایت و در پایان آزمون با اتصال مجدد به اینترنت پاسخبرگ را ارسال نمایند .

                                                  ورود به پرتال برگزاری آزمون اینترنتی

تذکر مهم : داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که هنگام ورود به پرتال فقط از username و password ارسالی از طرف موسسه استفاده نمایند و از شماره شناسنامه و یا کارت ملی خود استفاده نکنید . ( جمله نوشته شده در شکل زیر مربوط به دانشجویان کارشناسی ارشد میباشد )


توجه : شما مهندسین گرامی میتوانید جهت آشنایی با فرآیند آزمون اینترنتی تا قبل از آزمون ، به لینک زیر مراجعه کرده و مطالب آن را بادقت مطالعه کنید تا با نحوه انجام فرآیند آزمون کاملا آشنا شوید .

                                              راهنمای شرکت در  آزمون اینترنتی ( آنلاین)

3- مدت زمان پاسخگویی به سوالات برای آزمون اینترنتی نیز 240 دقیقه ( 4 ساعت ) می باشد که از ساعت 9 صبح آغاز و در ساعت 13 به پایان خواهد رسید ، اما به منظور درنظر گرفتن مشکلات احتمالی اتصال به اینترنت و سایر موارد ، داوطلبین آزمون اینترنتی توجه داشته باشند که تا ساعت 14 مهلت دارند تا پاسخبرگ خود را از طریق اینترنت ارسال نمایند .
4- کارنامه داوطلبین آزمون ، فردای همان روز ( شنبه 14 اسفند ماه ) در پرتال داوطلب قرار خواهد گرفت و داوطلب میتواند از طریق لینک زیر نسبت به مشاهده آن اقدام نماید .

                                                             مشاهده کارنامه


                                                   با آرزوی موفقیت در آزمون اصلی

                                                         موسسه سری عمران


 

موسسه سری عمران در ادامه برگزاری دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی (محاسبات) 
آزمون آزمایشی محاسبات
ویژه داوطلبین شرکت در آزمون محاسبات اسفند 95 را به صورت زیر برگزار میکند . شما داوطلبین شرکت در آزمون نظام مهندسی میتوانید با ثبت نام و شرکت  در این آزمون نقاط ضعف خود را شناسایی و نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید . توجه داشته باشید که  آخرین مهلت ثبت نام جهت شرکت در آزمون تا پایان روز سه شنبه 10 اسفند ماه می باشد .

 

 

 

برگزاري ششمین آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 96

بيشترين جامعه آماري، بالاترين كيفيت و برترين خدمات

در اتحاد قويترين مراكز تخصصي عمراني كشور

 

 ضمن عرض خسته نباشيد به تمام داوطلبان محترم شركت كننده در آزمون، به اطلاع مي رساند كه ششمین آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد عمران، مطابق با برنامه قبلي در مورخ جمعه 29 بهمن راس ساعت 8 صبح، با حضور حدود 3000 شركت­ كننده در تهران و شهرهاي تبريز، اصفهان، مشهد، شيراز، بابل، رشت، اراك، اهواز، بجنورد، بندرعباس، بيرجند، خرم آباد، رفسنجان، زنجان، ساري، سمنان، سنندج، شاهرود، قزوين، قم، كرمان، كرمانشاه، گرگان، همدان، يزد، اردبيل، اروميه، بهبهان و... به صورت حضوري و همچنين بصورت غير حضوري (اينترنتي) برگزار گرديد.­­­

 

 

 


نتايج اين آزمون كمتر از 12 ساعت پس از پايان برگزاري آزمون، اعلام گرديد. با توجه به اينكه تعدادي از كارنامه هاي مربوط به داوطلبين غيرحضوري (اينترنتي) در آن منظور نگرديده است، نتايج نهايي تا روز یکشنبه اعلام خواهد شد كه با توجه به اضافه شدن نتايج داوطلبان باقيمانده، امكان تغيير رتبه وجود خواهد داشت.

شايان ذكر است كه، پاسخنامه تشريحي بعد از آزمون به داوطلبان تحويل داده شد. همچنين كلاس رفع اشكال درس زبان تخصصی در تهران، بعد از آزمون برگزار گرديد.


 

جهت دريافت كارنامه اينجا را كليك كنيد

 

نكات مربوط به كارنامه صادر شده براي داوطلبان:

  • - تاثير معدل در رتبه لحاظ گرديده است.

 - منظور از بازه جمعيتي در كارنامه شهري است كه داوطلب در آن شهر آزمون داده است.

- دو رتبه براي داوطلبان اعلام شده است يكي با احتساب پاسخ هاي غلط (نمره منفي) و ديگري بدون آن.

- در اين كارنامه رتبه و نمره كلي داوطلب و همچنين درصد و رتبه در هر درس (با احتساب نمره منفي و بدون احتساب نمره منفي) به تفكيك اعلام شده است.

- در اين كارنامه "ميانگين درصد تمام داوطلبان شركت كننده كشوري" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -در اين كارنامه "ميانگين درصد داوطلبان برتر آزمون" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -بالاترين درصد در هر درس در اين كارنامه قابل مشاهده مي باشد.

 -وضعيت كيفي داوطلب در هر درس و در كل آزمون مشخص شده است مثلا A مثبت، نشان دهنده بهترين وضعيت و  D منفي، نشان دهنده بدترين وضعيت مي باشد.

 

بعد از مشاهده كارنامه خود نه اميدوار شويد و نه نااميد! بلكه از هم اكنون به فكر برنامه ريزي براي آزمون 50% دوم اینترنتی  (جمعه 13 اسفند ماه ساعت 8 صبح) باشيد.

بودجه بندي و سرفصل آزمون هاي بعدي را نيز، ميتوانيد از منوی سمت راست صفحه اصلی سايت در قسمت آزمون هاي آزمايشي كارشناسي ارشد دريافت نماييد و يا اينجا را كليك كنيد.

 

براي دريافت مجله مشاوره اي 8+4 ويژه آزمون 25% چهارم ( آزمون ششم ) و تحليل دروس آزمون، به قسمت مركز دانلود پرتال شخصي خود مراجعه نموده و يا اينجا را كليك نماييد.

در ادامه بخشي از كارنامه نفرات برتر ششمین آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 96 ارائه شده است :

 

نفر اول

 

 

نفر دوم

 

 

نفر سوم

 

 

نفر چهارم

 

 

نفر پنجم


 

 

 

مقايسه ميانگين درصد و معدل 5 رتبه اول در ششمین آزمون آزمايشي

 

 

 

داوطلبان محترم در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پيشنهاد، بازبيني كارنامه، اشكالات علمي و تايپي سوالات و يا ثبت نام آزمون هاي آزمايشي 8+4 با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

09193578424 - 88312527 - 88300474

در ادامه راه نيز همچنان با شما هستيم…

 

 

برگزاري پنجمين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 96

بيشترين جامعه آماري، بالاترين كيفيت و برترين خدمات

در اتحاد قويترين مراكز تخصصي عمراني كشور

 

 ضمن عرض خسته نباشيد به تمام داوطلبان محترم شركت كننده در آزمون، به اطلاع مي رساند كه پنجمين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد عمران، مطابق با برنامه قبلي در مورخ جمعه 8 بهمن راس ساعت 8 صبح، با حضور حدود 3000 شركت­ كننده در تهران و شهرهاي تبريز، اصفهان، مشهد، شيراز، بابل، رشت، اراك، اهواز، بجنورد، بندرعباس، بيرجند، خرم آباد، رفسنجان، زنجان، ساري، سمنان، سنندج، شاهرود، قزوين، قم، كرمان، كرمانشاه، گرگان، همدان، يزد، اردبيل، اروميه، بهبهان و... به صورت حضوري و همچنين بصورت غير حضوري (اينترنتي) برگزار گرديد.­­­

 

 

نتايج اين آزمون كمتر از 14 ساعت پس از پايان برگزاري آزمون، اعلام گرديد. با توجه به اينكه تعدادي از كارنامه هاي مربوط به داوطلبين غيرحضوري (اينترنتي) و برخي از شهرستان ها مانند اردبيل و ... در آن منظور نگرديده است، نتايج نهايي تا روز دوشنبه اعلام خواهد شد كه با توجه به اضافه شدن نتايج داوطلبان باقيمانده، امكان تغيير رتبه وجود خواهد داشت.

شايان ذكر است كه، پاسخنامه تشريحي بعد از آزمون به داوطلبان تحويل داده شد. همچنين كلاس رفع اشكال درس بتن در تهران، بعد از آزمون برگزار گرديد.

 

جهت دريافت كارنامه اينجا را كليك كنيد

 

 

 

 

نكات مربوط به كارنامه صادر شده براي داوطلبان:

  • - تاثير معدل در رتبه لحاظ گرديده است.

 - منظور از بازه جمعيتي در كارنامه شهري است كه داوطلب در آن شهر آزمون داده است.

- دو رتبه براي داوطلبان اعلام شده است يكي با احتساب پاسخ هاي غلط (نمره منفي) و ديگري بدون آن.

- در اين كارنامه رتبه و نمره كلي داوطلب و همچنين درصد و رتبه در هر درس (با احتساب نمره منفي و بدون احتساب نمره منفي) به تفكيك اعلام شده است.

- در اين كارنامه "ميانگين درصد تمام داوطلبان شركت كننده كشوري" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -در اين كارنامه "ميانگين درصد داوطلبان برتر آزمون" در كل و در هر درس به تفكيك اعلام شده است.

 -بالاترين درصد در هر درس در اين كارنامه قابل مشاهده مي باشد.

 -وضعيت كيفي داوطلب در هر درس و در كل آزمون مشخص شده است مثلا A مثبت، نشان دهنده بهترين وضعيت و  D منفي، نشان دهنده بدترين وضعيت مي باشد.

 

بعد از مشاهده كارنامه خود نه اميدوار شويد و نه نااميد! بلكه از هم اكنون به فكر برنامه ريزي براي آزمون 25% چهارم  (جمعه 29 بهمن ساعت 8 صبح) باشيد.

بودجه بندي و سرفصل آزمون هاي بعدي را نيز، ميتوانيد از صفحه اصلی سايت در قسمت آزمون هاي آزمايشي كارشناسي ارشد دريافت نماييد و يا اينجا را كليك كنيد.

 

براي دريافت مجله مشاوره اي 8+4 ويژه آزمون 25% سوم و تحليل دروس آزمون، به قسمت مركز دانلود پرتال شخصي خود مراجعه نموده و يا اينجا را كليك نماييد.

در ادامه بخشي از كارنامه نفرات برتر پنجمين آزمون آزمايشي كارشناسي ارشد 96 ارائه شده است :

 

نفر اول

 

 

 

نفر دوم

 

 

نفر سوم

 

نفر چهارم

 

نفر پنجم

 

 

مقايسه ميانگين درصد و معدل 5 رتبه اول در پنجمين آزمون آزمايشي

 

 

داوطلبان محترم در صورت داشتن هرگونه انتقاد، پيشنهاد، بازبيني كارنامه، اشكالات علمي و تايپي سوالات و يا ثبت نام آزمون هاي آزمايشي 8+4 با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:

09193578424 - 88312527 - 88300474

در ادامه راه نيز همچنان با شما هستيم…

 

قابل توجه داوطلبین شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 96

آخرین فرصت جهت آمادگی آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری

موسسه سری عمران در ادامه برگزاری کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 

دوره ویژه کلاس های زمستان را به شرح جداول زیر برگزار میکند .

 

1) دوره ویژه کارشناسی ارشد

 

 

 

2) دوره ویژه آزمون دکتری

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام امور ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید .


88300474  - 88312527 - 09193578424