سری عمران
عید فطر مبارک، کلیۀ کلاسها در تعطیلات عید برگزار می شوند مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

مهندسین گرامی و سری عمرانی های عزیز

پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید فطر را به شما تبریک عرض نموده و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما را از ایزد منان داریم.

همچنین بدین وسیله به اطلاع شما عزیزان می رسانیم که کلیه کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد در تعطیلات عید فطر، طبق برنامه برگزار می گردد.

 

به یادتان هستیم، به یادمان باشید

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
ثبت نام دوره جدید کلاس های آزمون نظام مهندسی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

یکی از مهمترین آزمون­ هایی که اغلب مهندسین عمران با آن مواجه هستند، آزمون نظام مهندسی می­ باشد. در رشتۀ مهندسی عمران این آزمون در سه قسمت محاسبات، نظارت و اجرا برگزار می­ گردد که سوالات هر یک از این آزمون­ها، ترکیبی از مباحث آئین نامه­ ای مقررات ملی ساختمان و همچنین مباحث تئوری و نظری علوم پایۀ مهندسی عمران است.

موسسۀ انتشاراتی سری عمران در سال گذشته به برگزاری چندین دوره کلاس­های آمادگی آزمون نظام مهندسی اقدام نمود که با استقبال چشمگیر مهندسین عزیز همراه گردید، به طوری که در هر یک از دوره های برگزار شده بیش از 200 نفر از داوطلبان گرامی حضور داشته و بسیاری از این عزیزان نیز در آزمون­های برگزار شده، قبول شدند.

کیفیت مطلوب کلاس­های برگزار شده و نتایج قبولی شرکت کنندگان در کلاس­ها، سبب گردید تا پس از برگزاری آزمون خرداد ماه 93، با تماس­های فراوانی مواجه شویم که در آن، شما عزیزان سوالات فراوانی را در مورد زمان برگزاری دوره­ های جدید کلاس­ها مطرح می­ کنید. به همین منظور موسسۀ انتشاراتی سری عمران تصمیم دارد دوره­ جدید کلاس­های آزمون نظام مهندسی را این­ بار حتی زود تر از قبل برگزار نماید.

این دوره در دو قسمت کلاس­های ویژۀ آزمون محاسبات و کلاس­های ویژۀ آزمون نظارت برگزار خواهد شد. برای مشاهدۀ برنامۀ این کلاس­ ها کافیست بر روی لینک های زیر کلیک نمایید.   

آزمون محاسبات                             آزمون نظارت 

لازم به ذکر است با توجه به تماسهای پر شمار شما عزیزان، به نظر می­ رسد ظرفیت کلاس­ها به سرعت تکمیل گردد. لذا پیشنهاد می­ کنیم چنانچه قصد استفاده از دوره ­های مورد نظر خود را دارید، هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

عمران در تخصص ماست 

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
سری عمران و تبلیغات!! مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

 
نتایج نظر سنجی شرکت در کلاس ها منتشر گردید مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان و مهندسین گرامی

نتایج آخرین نظر سنجی برگزار شده در سایت با موضوع "با توجه به تاثیر قابل توجه کلاسهای سری عمران، برای مطالعۀ 4 درس مکانیک جامدات، مکانیک خاک و پی، مکانیک سیالات و هیدرولیک و سازه های فولادی و بتنی در تابستان، کدام برنامه ریزی را انتخاب می کنید؟" منتشر گردید. شما عزیزان می توانید در لینک زیر نتایج این نظر سنجی را مشاهده کنید.

مشاهدۀ نتایج نظر سنجی

 
اتصال مجدد سایت سری عمران مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دوستان و مهندسین عزیز

ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات، عبادات و روزه داری های شما در این ماه، به اطلاع می رسانیم وب سایت انتشارات سری عمران به علت انجام برخی تغییرات زیر ساختی و گرافیکی، چندین روز از دسترس خارج گردیده بود. بدین وسیله ضمن اعلام اتصال مجدد سایت، از همۀ شما عزیزان پوزش طلبیده و امیدواریم بتوانیم با کیفیتی بهتر از قبل، خدمات خود را عرضه نماییم.

التماس دعا             

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 32