سری عمران
کارنامه نهایی آزمون 1/3 سوم سری عمران بر روی پرتال قرار گرفت!! توضیحاتی در خصوص آزمون سوم مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان و مهندسین عزیز

آزمون 1/3 سوم سری عمران (با همکاری موسسۀ نگاره)، در بعد از ظهر روز جمعه 16 بهمن ماه با حضور بیش از 4100 نفر از دانشجویان سرتاسر کشور شامل برترین دانشگاه های تهران و شهرستان، به صورت حضوری و اینترنتی برگزار گردید. بسیاری از دانشجویان حاضر در آزمون، تا پایان وقت در جلسه آزمون حضور داشتند و به حل سوالات مشغول بودند که همین موضوع سبب بالا رفتن رقابت و کیفیت برگزاری آزمون گردید.

از ویژگی های بارز این آزمون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1) افزایش تعداد شرکت کنندگان حضوری در آزمون:

در این آزمون نیز مشابه با آزمون قبل، شاهد رشد تعداد داوطلبان حضوری بودیم. به طوریکه در این آزمون بیش از 2900 نفر به صورت حضوری شرکت کرده بودند. این موضوع نشان از درک و هوش بالای شما دانشجویان عزیز دارد که پس از برگزاری آزمون های آزمایشی اول و دوم، از کیفیت بالای آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران (در مقایسه با آزمون های آزمایشی سایر موسسات) آگاه شده بودید. 

2) نظم حاکم بر جلسه و تداعی یک کنکور واقعی:

از دیگر نکات بارز این آزمون، می توان به برقراری نظم و آرامشی فوق العاده از ابتدا تا انتهای آزمون اشاره نمود. به طوریکه دقیقا مشابه با جلسۀ کنکور سراسری، ابتدا آیاتی چند از قرآن مجید تلاوت شد، سپس داوطلبان با اعلام بلندگو شروع به حل سوالات نمودند. حضور مراقبین آزمون، پذیرایی، کیفیت محل برگزاری آزمون و ... همگی باعث شده بودند تا این آزمون آزمایشی، تداعی کنندۀ جلسۀ کنکور سراسری کارشناسی ارشد باشد!

3) برگزاری هماهنگ و همزمان آزمون های حضوری و اینترنتی با بهترین کیفیت:

یکی از نکات منحصر بفرد این آزمون آن بود که همزمان با داوطلبان حضوری، بیش از 1200 نفر از داوطلبان نیز به صورت اینترنتی در این آزمون آزمایشی شرکت نموده بودند. به طوریکه این عزیزان نیز در همان زمان استاندارد آزمون (4 ساعت و 15 دقیقه) در قسمت پرتال آزمون های آزمایشی سری عمران، در آزمون شرکت کردند. برگزاری همزمان و هماهنگ آزمون های حضوری و اینترنتی با چنین جامعۀ آماری و بدون هیچ گونه مشکلی (نظیر قطع شبکه و ...) در نوع خود منحصر بفرد بود که این امر با تلاش بی وقفۀ گروه انفورماتیک موسسه و صرف هزینۀ مالی بسیار زیاد میسر گردید.

4) دفترچۀ سوالاتی مشابه با کنکور سراسری اصلی:

تیم تخصصی طراحان آزمون های سری عمران با تکیه بر تجربه شان و نیز شناختی که از سبک سوالات آزمون کارشناسی ارشد داشتند، سوالاتی بسیار با کیفیت و مشابه با کنکور کارشناسی ارشد طراحی کرده بودند تا دانشجویان عزیز بتوانند با استانداردی شبیه کنکور، وضعیت درسی خود را بسنجند. در ادامه کارنامۀ 5 نفر اول این آزمون برای شما عزیزان قرار گرفته است. با کمی دقت بر روی درصد های نفرات برتر آزمون می توان دریافت که اگر دانشجویی هر یک از دروس را به خوبی مطالعه کرده بود، می توانست نتیجۀ لازم را کسب نماید و این موضوع تاییدی بر استاندارد بودن سوالات آزمون می باشد.

کارنامۀ نفر اول (از دانشگاه صنعتی شریف)

alt

کارنامۀ نفر دوم (از دانشگاه تهران)

alt

کارنامۀ نفر سوم (از دانشگاه امیرکبیر)

alt

کارنامۀ نفر چهارم (از دانشگاه فردوسی مشهد)

alt

کارنامۀ نفر پنجم (از دانشگاه صنعتی اصفهان)

alt

 

 

 

 

 

5) ارائۀ پکیج ویژۀ سری عمران پس از آزمون شامل پاسخنامه تشریحی، پازل نکات و مجلۀ مشاوره آزمون:

الف) پاسخنامۀ تشریحی: این دفترچه که حاوی پاسخنامۀ تشریحی سوالات آزمون می باشد، با نگاه خاص سری عمرانی تهیه شده است. به طوریکه برای هر یک از سوالات آزمون، علاوه بر پاسخنامۀ تشریحی، یک سوال مشابه یا یک نکتۀ کاربردی مرتبط با سوال و یا بررسی علت نادرست بودن سایر گزینه ها بیان گردیده است. به عبارتی دیگر این دفترچه، فقط یک پاسخنامۀ تشریحی عادی نیست، بلکه خود مانند یک کتاب است که با مطالعۀ آن، گویی در 2 آزمون آزمایشی شرکت نموده اید.

ب) پازل نکات: این مجموعه نیز مانند یک کتاب است که حاوی خلاصه نکات مهم دروس پی سازی و هیدرولیک (ویژۀ مطالب آزمون 1/3 سوم مطالب) می باشد که به دانشجویان عزیز کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن، مطالب و سرفصلهای آزمون را جمع بندی کنند و با خیالی راحت خود را برای آزمون بعدی آماده نمایند.

ج) مجلۀ مشاوره: در این دفترچه ابتدا شرحی از آزمون برگزار شده ذکر می شود که شامل درصد های مناسب و ضعیف در هر درس می باشد. همچنین مصاحبه با یکی از رتبه های برتر آزمون سال 94  و نیز مطلبی ویژه در مورد نحوۀ خلاصه برداری، قسمت های بعدی این مشاوره نامه را تشکیل می دهند. در پایان مجلۀ مشاوره نیز نگاهی گذرا به آزمون آزمایشی پرتکرار آورده شده است. 

این پکیج که برای اولین بار با این سبک در آزمون های آزمایشی تولید می گردد، منحصرا توسط موسسۀ سری عمران در اختیار داوطلبان آزمون های آزمایشی قرار می گیرد.

6) حضور اساتید موسسه در محل آزمون در شهر تهران:

در این آزمون نیز شاهد حضور اساتید موسسۀ سری عمران در محل حوزۀ شهر تهران بودیم. آقایان دکتر فنائی، دکتر آهنگر و ... با حضور در دانشکدۀ مکانیک دانشگاه خواجه نصیر، به گفتگو با دانشجویان و ارائۀ مشاوره مشغول بودند که فضایی صمیمی را به وجود آورده بود.

7) تصحیح پاسخنامه ها و ارائۀ کارنامه

هم اکنون پاسخنامۀ تمامی داوطلبان آزمون حضوری (تهران و شهرستان) و اینترنتی تصحیح گردیده است و کارنامۀ نهایی داوطلبان، بر روی پرتال شخصی شان قرار گرفت. در کارنامۀ ارائه شده، رتبۀ داوطلبان حضوری و اینترنتی به تفکیک و همچنین رتبۀ کلی داوطلب نمایش داده شده است. همچنین نمرۀ تراز، رتبۀ در هر درس و ... از دیگر جزئیات موجود در کارنامه می باشد. شما می توانید برای مشاهدۀ کارنامۀ خود، به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس پرتال آزمون های سری عمران: portal.serieomran.com

 

 

 از هم اکنون برای حضور در آزمون ویژۀ مطالب پرتکرار در 14 اسفند ماه و رقابت با تمامی رقبای واقعی خود در سرتاسر کشور، برنامه ریزی کنید...

 

 

 
اطلاعاتی مربوط به آزمون آزمایشی سوم سری عمران (نگاره) مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه دانشجویان محترم و داوطلبان آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران

محل برگزاری آزمون مرحلۀ سوم، در شهر های مختلف به شرح زیر است:

تهران: میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

تبریز: چهار راه آبرسان، جنب ساختمان اسکان، ساختمان 66، بالای بانک پارسیان، طبقه سوم، مؤسسه گزینه برتر

گیلان: رشت بلوار حافظ خیابان ملت روبروی پارک قدس(پارک شهر)پردیس دانشگاه گیلان

بابل: بابل، جنب مصلی بابل، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، دانشکده عمران

قزوین: دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین، دانشکده فنی مهندسی

اصفهان: میدان آزادی خیابان دانشگاه دانشگاه اصفهان مرکز معارف

مشهد: بلوار بعثت، حد فاصل رضا و طالقانی، پلاک 56، ساختمان مرکزی مؤسسه آموزش عالی مهندسان

 

 

توجه مهم: دانشجویان محترمی که در این آزمون به هر دلیلی حضور نداشته باشند، ثبت نام رایگان آنها برای آزمون پرتکرار از بین رفته و باید مجددا با پرداخت هزینه در آن آزمون شرکت کنند. همچنین دانشجویانی که آزمون ها را به صورت اینترنتی و رایگان ثبت نام کرده اند، در صورتیکه در 1 مرحله از آزمون ها شرکت نکرده باشند، ثبت نام رایگان آنها نیز باطل می شود.

 
یک مرحله آزمون آزمایشی شبیه سازی ویژۀ آزمون نظام مهندسی (محاسبات) مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه مهندسین عزیز و داوطلبان گرامی آزمون نظام مهندسی

موسسۀ سری عمران (با همکاری موسسۀ نگاره) به عنوان تخصصی ترین موسسه در زمینۀ مهندسی عمران در نظر دارد همچون دوره های اخیر، به منظور آمادگی هرچه بهتر شما عزیزان برای شرکت در آزمون نظام مهندسی، یک مرحله آزمون شبیه سازی ویژۀ آزمون محاسبات برگزار نماید. از ویژگی های بارز این آزمون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- تشابه بسیار بالا بین سوالات آزمون آزمایشی سری عمران و آزمون محاسبات نظام مهندسی

2- استفاده از ایده های جدید منطبق بر آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان

3- استفاده از تمامی اساتید و مولفین کتاب های نظام مهندسی سری عمران در طراحی سوالات

4- نزدیک بودن درجۀ سختی و سادگی سوالات به آزمون نظام مهندسی پیش رو

5- ارائه پاسخنامۀ کاملا تشریحی برای تمامی سوالات  (حاوی شرح کامل نکات و بندهای آیین نامه ای لازم برای پاسخ دادن به تست ها) پس از پایان آزمون

و ...

زمان آزمون: جمعه 16 بهمن ماه ساعت 14:30 (2 هفته قبل از آزمون اصلی)

توجه: این آزمون در شهر های تهران و مشهد به صورت حضوری و در سایر شهرهای کشور به صورت اینترنتی برگزار می شود.

هزینۀ ثبت نام: 100000 تومان

مهلت ثبت نام: 5 بهمن ماه

توجه: دانشجویان حاضر در کلاس های موسسۀ سری عمران، از تخفیف ثبت نام کلاس بهره مند خواهند بود.

شمارۀ تلفن دفتر مرکزی موسسۀ سری عمران در شهر تهران: 02188300474 و 02188312527

شمارۀ تلفن موسسۀ مهندسان (نمایندۀ آزمون آزمایشی موسسۀ سری عمران-نگاره) در شهر مشهد: 05137676255 و 05137676630
 

 
کارنامه نهایی آزمون 1/3 دوم سری عمران بر روی پرتال قرار گرفت!! توضیحاتی در خصوص آزمون دوم مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

دانشجویان و مهندسین عزیز

آزمون 1/3 دوم سری عمران (با همکاری موسسۀ نگاره)، در بعد از ظهر روز جمعه 18 دی ماه با حضور بیش از 4000 نفر از دانشجویان سرتاسر کشور شامل برترین دانشگاه های تهران و شهرستان، به صورت حضوری و اینترنتی برگزار گردید. بسیاری از دانشجویان حاضر در آزمون، تا پایان وقت در جلسه آزمون حضور داشتند و به حل سوالات مشغول بودند که همین موضوع سبب بالا رفتن رقابت و کیفیت برگزاری آزمون گردید.

از ویژگی های بارز این آزمون می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1) افزایش تعداد شرکت کنندگان حضوری در آزمون:

علیرغم تلاقی آزمون آزمایشی دوم با دوران امتحانات پایان ترم دانشگاهی، شاهد رشد تعداد داوطلبان در آزمون حضوری این مرحله بودیم. به طوریکه در این آزمون بیش از 2600 نفر به صورت حضوری شرکت کرده بودند. این موضوع نشان از درک و هوش بالای شما دانشجویان عزیز دارد که پس از برگزاری آزمون آزمایشی اول، از کیفیت بالای آزمون های آزمایشی 5+1 سری عمران (در مقایسه با آزمون های آزمایشی سایر موسسات) آگاه شده بودید. 

2) نظم حاکم بر جلسه و تداعی یک کنکور واقعی:

از دیگر نکات بارز این آزمون، می توان به برقراری نظم و آرامشی فوق العاده از ابتدا تا انتهای آزمون اشاره نمود. به طوریکه دقیقا مشابه با جلسۀ کنکور سراسری، ابتدا آیاتی چند از قرآن مجید تلاوت شد، سپس داوطلبان با اعلام بلندگو شروع به حل سوالات نمودند. حضور مراقبین آزمون، پذیرایی، کیفیت محل برگزاری آزمون و ... همگی باعث شده بودند تا این آزمون آزمایشی، تداعی کنندۀ جلسۀ کنکور سراسری کارشناسی ارشد باشد!

3) برگزاری هماهنگ و همزمان آزمون های حضوری و اینترنتی با بهترین کیفیت:

یکی از نکات منحصر بفرد این آزمون آن بود که همزمان با داوطلبان حضوری، بیش از 1500 نفر از داوطلبان نیز به صورت اینترنتی در این آزمون آزمایشی شرکت نموده بودند. به طوریکه این عزیزان نیز در همان زمان استاندارد آزمون (4 ساعت و 15 دقیقه) در قسمت پرتال آزمون های آزمایشی سری عمران، در آزمون شرکت کردند. برگزاری همزمان و هماهنگ آزمون های حضوری و اینترنتی با چنین جامعۀ آماری و بدون هیچ گونه مشکلی (نظیر قطع شبکه و ...) در نوع خود منحصر بفرد بود که این امر با تلاش بی وقفۀ گروه انفورماتیک موسسه و صرف هزینۀ مالی بسیار زیاد میسر گردید.

4) دفترچۀ سوالاتی مشابه با کنکور سراسری اصلی:

تیم تخصصی طراحان آزمون های سری عمران با تکیه بر تجربه شان و نیز شناختی که از سبک سوالات آزمون کارشناسی ارشد داشتند، سوالاتی بسیار با کیفیت و مشابه با کنکور کارشناسی ارشد طراحی کرده بودند تا دانشجویان عزیز بتوانند با استانداردی شبیه کنکور، وضعیت درسی خود را بسنجند. در ادامه کارنامۀ 5 نفر اول این آزمون برای شما عزیزان قرار گرفته است. با کمی دقت بر روی درصد های نفرات برتر آزمون می توان دریافت که اگر دانشجویی هر یک از دروس را به خوبی مطالعه کرده بود، می توانست نتیجۀ لازم را کسب نماید و این موضوع تاییدی بر استاندارد بودن سوالات آزمون می باشد.

کارنامۀ نفر اول (از دانشگاه صنعتی شریف)

alt

کارنامۀ نفر دوم (از دانشگاه تهران)

alt

کارنامۀ نفر سوم (از دانشگاه صنعتی شریف)

alt

کارنامۀ نفر چهارم (از دانشگاه صنعتی امیرکبیر)

alt

کارنامۀ نفر پنجم (از دانشگاه تهران)

alt

 

5) ارائۀ پکیج ویژۀ سری عمران پس از آزمون شامل پاسخنامه تشریحی، پازل نکات و مجلۀ مشاوره آزمون:

الف) پاسخنامۀ تشریحی: این دفترچه که حاوی پاسخنامۀ تشریحی سوالات آزمون می باشد، با نگاه خاص سری عمرانی تهیه شده است. به طوریکه برای هر یک از سوالات آزمون، علاوه بر پاسخنامۀ تشریحی، یک سوال مشابه یا یک نکتۀ کاربردی مرتبط با سوال و یا بررسی علت نادرست بودن سایر گزینه ها بیان گردیده است. به عبارتی دیگر این دفترچه، فقط یک پاسخنامۀ تشریحی عادی نیست، بلکه خود مانند یک کتاب است که با مطالعۀ آن، گویی در 2 آزمون آزمایشی شرکت نموده اید. در اینجا قسمتی کوتاه از این دفترچۀ پاسخنامه را برای نمونه قرار می دهیم. 

دریافت بخشی از دفترچۀ پاسخنامۀ تشریحی آزمون آزمایشی مرحلۀ دوم

 

ب) پازل نکات: این مجموعه نیز مانند یک کتاب است که حاوی خلاصه نکات مهم دروس مکانیک جامدات، مکانیک خاک و مکانیک سیالات (ویژۀ مطالب آزمون 1/3 دوم مطالب) می باشد که به دانشجویان عزیز کمک می کند تا به بهترین شکل ممکن، مطالب و سرفصلهای آزمون را جمع بندی کنند و با خیالی راحت خود را برای آزمون بعدی آماده نمایند.

ج) مجلۀ مشاوره: در این دفترچه ابتدا شرحی از آزمون برگزار شده ذکر می شود که شامل درصد های مناسب و ضعیف در هر درس می باشد. همچنین مصاحبه با یکی از رتبه های برتر آزمون سال 94  و نیز مطلبی ویژه در مورد نحوۀ برنامه ریزی درسی، قسمت های بعدی این مشاوره نامه را تشکیل می دهند. در پایان مجلۀ مشاوره نیز نگاهی گذرا به آزمون آزمایشی سوم و سرفصل های دروس آورده شده است. 

این پکیج که برای اولین بار با این سبک در آزمون های آزمایشی تولید می گردد، منحصرا توسط موسسۀ سری عمران در اختیار داوطلبان آزمون های آزمایشی قرار می گیرد.

6) حضور اساتید موسسه در محل آزمون در شهر تهران:

در این آزمون نیز شاهد حضور اساتید موسسۀ سری عمران در محل حوزۀ شهر تهران بودیم. آقایان دکتر فنائی، دکتر آهنگر، مهندس فراهانی و ... با حضور در دانشکدۀ مکانیک دانشگاه خواجه نصیر، به گفتگو با دانشجویان و ارائۀ مشاوره مشغول بودند که فضایی صمیمی را به وجود آورده بود.

7) تصحیح پاسخنامه ها و ارائۀ کارنامه در کمتر از 4 ساعت:

تنها پس از 4 ساعت از پایان برگزاری آزمون، پاسخنامۀ تمامی داوطلبان آزمون حضوری (تهران و شهرستان) و اینترنتی تصحیح گردیده است و کارنامۀ نهایی داوطلبان، در کوتاه ترین زمان ممکن بر روی پرتال شخصی شان قرار گرفت. این سرعت عمل نیز در نوع خود بی نظیر است که البته نتیجۀ تلاش بی وقفۀ واحد آزمون موسسۀ سری عمران و سایر نمایندگی های شهر های کشور می باشد که در همین جا از یکایک این عزیزان تشکر می نماییم. در کارنامۀ ارائه شده، رتبۀ داوطلبان حضوری و اینترنتی به تفکیک و همچنین رتبۀ کلی داوطلب نمایش داده شده است. همچنین نمرۀ تراز، رتبۀ در هر درس و ... از دیگر جزئیات موجود در کارنامه می باشد. شما می توانید برای مشاهدۀ کارنامۀ خود، به آدرس زیر مراجعه کنید:

آدرس پرتال آزمون های سری عمران: portal.serieomran.com

 

در ادامه توجه شما را به تصاویری از حضور داوطلبان در آزمون آزموایشی دوم سری عمران در شهر تهران و نیز برخی از شهر های کشور جلب می نماییم.

 

برخی از تصاویر حوزۀ تهران

alt

 

alt

alt

alt

 

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

تصاویری که تاکنون از برخی شهرهای دیگر به دست ما رسیده استalt

alt

 از هم اکنون برای حضور در آزمون 1/3 سوم مطالب در 16 بهمن ماه و رقابت با تمامی رقبای واقعی خود در سرتاسر کشور، برنامه ریزی کنید...

 

 

 
کتاب های سیصد تست پرتکرار ریاضیات عمومی (1) و (2) منتشر شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

قابل توجه دانشجویان عزیز و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

کتاب های 300 تست پرتکرار ریاضیات عمومی (1) و (2)، از مجموعه کتاب های سری عمومی آزمون کارشناسی ارشد منتشر گردیده است. در این کتاب ها ضمن بررسی دقیق کنکورهای چند سال اخیر کلیۀ رشته ها، مهمترین و پرتکرار ترین تست های مطرح شده در آزمون کارشناسی ارشد گرد آوری شده است. پاسخنامۀ تشریحی تست ها به گونه ای است که داوطلبان عزیز می توانند ضمن مطالعۀ آنها، مطلب درسی مرتبط با تست را نیز به طور کامل فرا بگیرند. بدین ترتیب شما می توانید با مطالعۀ این کتاب ها، در مدت زمانی بسیار محدود و فشرده، نتیجه ای فوق العاده در دروس ریاضیات عمومی (1) و (2) برای خود رقم بزنید. این کتاب ها هم اکنون در فروشگاه اینترنتی سایت قرار گرفته اند. همچنین شما میتوانید با مراجعه به قسمت کتاب های ویژۀ آزمون کارشناسی ارشد، نمونه ای از محتوای این کتاب ها را مشاهده نمایید.

همچنین در نظر داریم از همین مجموعه، کتاب 300 تست پرتکرار معادلات دیفرانسیل را در نمایشگاه کتاب سال 95 عرضه نماییم. سایر کتب این مجموعه نیز به تدریج به شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 

عمران در تخصص ماست

خانوادۀ بزرگ سری عمران

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 45